Proč jsme založili

CzechAdvisors

Původní myšlenka za CzechAdvisors byla vyplnit díru na trhu, kdy se zde v České republice žádná firma systematicky nevěnovala anglicky mluvícím cizincům, pro které byla pak standardní věc, jako vyřízení hypotéky, téměř nemožná, pouze kvůli jazykové bariéře.

Dnes již pracujeme s českými i anglickými klienty a snažíme se na trhu opravdu tvořit reálnou hodnotu a být pro klienty užitečný.

Štěpán Kubeček and Maxmilián Rožek Founders of CzechAdvisors

Štěpán Kubeček, spoluzakladatel

Maxmilián Rožek, spoluzakladatel

Naše služby

S čím Vám můžeme pomoci?

Naše dvě primární zaměření jsou financování bydlení spolu s právním servisem a správa investičního portfolia.

Hypotéka

Hypoteční financování

Nemovitosti

Kupte si nemovitost

Investice

Začněte investovat
Naše hodnoty

Proč s námi pracovat

Na čem nám záleží nejvíce

Ač se to zdá klišé, chceme, aby po spolupráci s námi byli klienti snad co nejvíce spokojeni se servisem, který dostali. Jde nám totiž o dlouhodobou spolupráci, nikoliv jednorázový obchod.

Náš cíl

Naším hlavním cílem je vytvořit finančně-poradenskou skupinu, která nebude prostým zprocesovatelem, ale bude na trh přinášet hodnotu v podobě informativního obsahu, neustálého vzdělávání a špičkové služby.

Naše znalosti

Certifikace

Členové našeho týmu jsou hrdými držiteli titulů PFP nebo EFA, což jsou prestižní evropské tituly udělované Evropskou agenturou pro finanční plánování EFPA. Všichni poradci jsou oficiálně certifikováni Českou národní bankou.

Naši partneři

S kým spolupracujeme?

Spolupracujeme s největšími bankami, investičními společnostmi, pojišťovnami a dalšími finančními institucemi.

Domluvme si schůzku

    Úvěry a pojištění zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 04918053 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem BEplan finanční plánování s.r.o. Na Poříčí 1046/24, 110 00 Praha 1, IČ: 05779944. Zároveň jsem v rámci investičních služeb vázaným zástupce společnosti In Investments a.s., se sídlem K Moravině 1871/7, 190 00, Praha 9, IČ: 03002578